To my w końcu nauczymy Cię mówić po angielsku

Angielski Callan Warszawa

Nauka języka angielskiego metodą Callana to kluczowa oferta wśród kursów prowadzonych przez GB English. Nasza szkoła posiada certyfikat Jakości Callan School of English in London. Zajęcia prowadzą najlepsi wykładowcy, lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, a ich głównym celem jest opanowanie przez uczniów w krótkim czasie konwersacji po angielsku.

Robin Callan opracował swoją metodę z myślą o intensywnej nauce języka obcego, nakierowanej przede wszystkim na kształcenie umiejętności porozumiewania się. Jest to bardzo efektywny sposób opanowania języka angielskiego na poziomie do FCE (First Certificate in English). Metoda obejmuje 12 poziomów zaawansowania, po każdym z poziomów odbywa się ustny egzamin. Nauczyciel pracuje ze słuchaczami techniką pytań i odpowiedzi. Jeśli więc chcesz ćwiczyć angielski na terenie Warszawy, Callan i szkoła GB English to doskonały wybór.

Z uwagi na komfort naszych uczniów i skuteczność stosowanej metody, zmiana nauczyciela odbywa się na każdej lekcji, a wprowadzany materiał jest wielokrotnie powtarzany. Tak więc warunkiem przejścia do kolejnej lekcji jest dobre oponowanie poprzedniej. Rotacja lektorów daje studentom możliwość poznania wielu różnych typów akcentów i sposobów wymowy spotykanych wśród native speakerów.

W GB English niezmiennie dbamy o wysoką jakość usług, a pozytywne oceny i rekomendacje naszych słuchaczy mobilizują nas do jeszcze większych starań. Zapraszamy na lekcje pokazowe, kursy indywidualne i zajęcia grupowe w konkurencyjnych cenach. Szczegóły można znaleźć w dziale „Cennik”. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.