To my w końcu nauczymy Cię mówić po angielsku

angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci Warszawa

Nasza placówka posiada certyfikat Jakości Callan School of English in London, jesteśmy jedyną szkołą w kraju, która charakteryzuje się tego rodzaju wyróżnieniem. Oferujemy skuteczną naukę opierającą się na wykorzystaniu popularnej i polecanej metody Callana. Lekcje odbywaj się pod opieką wykładowców z doświadczeniem. Każdy pracownik posiada wysokie umiejętności oraz odpowiednie kwalifikacje. Szkoła jest przygotowana do przeprowadzania kursów obejmujących angielski dla dzieci. Dzięki temu Państwa pociechy już od najmłodszych lat będą mogły szkolić swoje umiejętności językowe. Zajęcia dla dzieci wyglądają całkiem inaczej, jednak efektem nauczania staje się płynne mówienie po angielsku. Dodatkowo najmłodsi uczą się sprawnie pisać oraz czytać ze zrozumieniem, teksty w obcym języku. Jeżeli szukają Państwo szkoły języka angielskiego dla swojego dziecka, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Angielski i różne stopnie zaawansowania

Oferujemy Państwu kursy o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki temu każdy może się zdecydować na rozwój umiejętności władania obcym językiem. Na szczególną uwagę zasługują zajęcia przeznaczone dla najmłodszych. Są wspaniałą zabawą, która uczy języka angielskiego. Dzieci podczas zajęć zaczynają rozmawiać tylko i wyłącznie po angielsku. Nasze metody pozwalają na mówienie ze zrozumieniem bez konieczności tłumaczenia na język ojczysty. To pozwala na o wiele szybsze przyswajanie materiałów. Angielski dla dzieci daje nowe możliwości rozwojowe, które na pewno pozytywnie zaowocują w dorosłym życiu Państwa dziecka.

Angielski dla dzieci w najlepszym wydaniu

Współpracujemy z wykładowcami, posiadającymi doświadczenie przy pracy z dziećmi. Przytulne wnętrza i ciekawie prowadzone zajęcia sprawią, że Państwa pociecha bardzo chętnie będzie zgłębiała wiedzę na temat języka angielskiego. Zwiększy się również motywacja, a razem z nią przyjdą wspaniałe efekty. Państwa dziecko już po kilku kursach będzie płynnie mówiło po angielsku.