To my w końcu nauczymy Cię mówić po angielsku

Callan Warszawa

Szkoła językowa GB English ma w swojej ofercie kursy języka angielskiego dopasowane do wymagań i oczekiwań klientów. Stawiamy na skuteczność, dlatego pracujemy przede wszystkim za pomocą metody Callana, dzięki której słuchacze mogą opanować mówienie w języku angielskim kilkukrotnie szybciej niż za pomocą metod tradycyjnych. Robin Callan, twórca metody, dbał o to, aby w trakcie nauki języka obcego przestrzegane były określone standardy – obecnie realizują je nasi nauczyciele. Warszawa to miasto, w którym oferta kursów językowych jest niezwykle rozbudowana, warto jednak postawić na jakość i doświadczenie będące podstawą działania szkoły GB English.

Stosowana w naszej szkole metoda Callana to jeden z najefektywniejszych sposobów nauczania języka angielskiego od zupełnych podstaw aż do poziomu FCE (First Certificate of English). Zajęcia koncentrują się przede wszystkim na nauce mówienia i rozumienia ze słuchu. Uczniowie w krótkim czasie poznają kolejne partie materiału, który jest następnie wiele razy powtarzany. Reguły gramatyczne przyswajane są tu niejako „przy okazji”. Co istotne, podczas lekcji – nawet na najniższych poziomach zaawansowania – porozumiewamy się wyłącznie w języku angielskim.

Aby nauka angielskiego była skuteczna, niezbędne jest regularne i aktywne uczestnictwo w zajęciach. Zgodnie z zaleceniami, które opracował Robin Callan, lektor mówi do uczniów zdecydowanie szybciej (z prędkością ok. 200-240 słów na minutę) niż w przypadku nauki metodami tradycyjnymi, dlatego tak ważne jest pełne skupienie podczas lekcji. Jednocześnie tak wysokie tempo mówienia uniemożliwia słuchaczom tłumaczenie jego wypowiedzi na język ojczysty i odwrotnie.

GB English zapewnia przyjazną atmosferę nauczania, wysoką jakość usług i – co najważniejsze – efektywność. Nauczymy Cię mówić po angielsku!