To my w końcu nauczymy Cię mówić po angielsku

Kursy angielskiego Warszawa

Siedzibą GB English jest Warszawa – to tutaj prowadzimy skuteczne kursy języka angielskiego z wykorzystaniem m.in. metody Callana, technik tradycyjnych czy konwersacji. Zapraszamy także na naukę języka angielskiego w biznesie czy konkretnych branżach, tj. prawo lub medycyna.

Kursy angielskiego, jakie oferuje GB English na terenie miasta Warszawa, obejmują różne poziomy zaawansowania, a kierowane są zarówno do dzieci, młodzieży, studentów, jak i osób dorosłych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje. Uczymy języka angielskiego według najwyższych standardów i nowoczesnych, sprawdzonych metod. Jakość nauki w GB English potwierdza nie tylko rosnąca ilość słuchaczy, ale także fakt, że w 2014 r. nasza szkoła, jako jedna z zaledwie trzech w Polsce, znalazła się wśród prestiżowych placówek z akredytacją The Callan Method Organisation.

W trosce o zadowolenie i satysfakcję naszych uczniów zatrudniamy tylko nauczycieli posiadających wysokie kwalifikacje i zdolności pedagogiczne. Zajęcia w GB English prowadzą zarówno polscy wykładowcy, jak i native speakerzy, dzięki którym słuchacze mogą zapoznać się z różnymi akcentami. Stosujemy zasadę rotacji lektorów, aby uczniowie nie przyzwyczajali się do jednego akcentu i sposobu mówienia.

Wysoka jakość kursów oferowanych przez GB English idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Organizujemy zajęcia grupowe, indywidualne, a także specjalne kursy wakacyjne. W dziale „Cennik” można sprawdzić aktualne ceny kursów oraz obowiązujące promocje. Nie czekaj! Efektywny kurs angielskiego to najlepsza inwestycja w przyszłość.