To my w końcu nauczymy Cię mówić po angielsku

O nas

Szkoła językowa GB English powstała w wyniku połączenia pasji i doświadczenia. Twórczyni i właścicielka szkoły poznała metodę Callana podczas swojego pobytu w Londynie. Dzięki uczęszczaniu na lekcje angielskiego prowadzone zgodnie z tą metodą, uczyniła bardzo szybkie postępy i zyskała pełną swobodę mówienia w obcym języku, zaś atrakcyjna forma zajęć sprawiła, że wszyscy uczestnicy przychodzili na nie z prawdziwą przyjemnością.

GB English powstało właśnie po to, aby spopularyzować tę niezwykłą metodę nauczania języka angielskiego w Polsce zgodnie z brytyjskimi standardami i w oparciu o oryginalne założenia jej twórcy, Robina Callana. Do tej pory bowiem w naszym kraju trudno było znaleźć szkołę realizującą metodę Callana w 100 procentach, mimo że wiele kursów angielskiego prowadzonych jest wg jego podręczników.

Na początku do szkoły GB English uczęszczało zaledwie kilkoro uczniów, obecnie jest ich kilkuset. Ten wzrost najlepiej świadczy o skuteczności stosowanej przez nas metody oraz zapotrzebowaniu na naukę przede wszystkim języka mówionego. Od 2008 r. ściśle współpracujemy z Callan School of English in London i The Callan Method Organisation in Cambridge. W 2014 r. nasza szkoła, jako jedna z trzech w Polsce, dołączyła do elitarnego grona placówek posiadających akredytację The Callan Method Organisation.

Historia nauki języka angielskiego