To my w końcu nauczymy Cię mówić po angielsku

Metoda Callana dla dzieci

Metoda Callana dla dzieci

Jako jedna z nielicznych szkół w kraju oferujemy Callan dla dzieci. Nie są to oczywiście zwykłe zajęcia, tylko cały program nauczania, idealnie dostosowany dla najmłodszych uczestników. Dzięki temu Państwa dzieci będą mogły szybko opanować język angielski. Metodę Callana opracowano w celu szybkiego i bezbłędnego nauczania języka, była wykorzystywana przez pracowników firm już w latach sześćdziesiątych. Metoda pozwala na bezpośrednią rozmowę po angielsku bez potrzeby tłumaczenia poszczególnych zwrotów na język ojczysty. W naszej szkole zachowujemy wszystkie wytyczne metody Callana i przekazujemy wiedzę i umiejętności w sposób łatwy do zapamiętania dla dzieci.

Metoda Callana dla dzieci w naszym wykonaniu

Zajęcia w naszej szkole opracowano na podstawie testów, które pozwoliły na znakomite dopasowanie programu nauczania dla dzieci. Dzięki temu nie ma potrzeby dodatkowej nauki w domowym zaciszu, wystarczy samo uczestnictwo w zajęciach prowadzonych w naszej szkole. Lekcje oparte są na stałej konwersacji, która dotyczy wszystkich uczestników, aktywny udział w zajęciach umożliwia szybsze zapamiętywanie i utrwalanie języka angielskiego. Część nauczania odbywa się w formie zabawy, dlatego dzieci są stale skupione i energicznie podchodzą do nauki. Każda lekcja obejmuje niewielką część materiału, powtarzaną kilka razy, pozwala to na opanowanie i zapamiętanie nowości językowych, do których nie będzie trzeba już wracać w przyszłości. Jednorazowe zajęcia trwają dwie godziny, natomiast każdy poziom zaawansowania zostaje zakończony ustnym egzaminem.

Callan dla dzieci daje nowe możliwości rozwojowe

Nawet najmłodsze dzieci po zajęciach w naszej szkole będą w stanie władać językiem angielskim. Dzięki temu osiągną nie tylko lepsze wyniki w szkole, ale będą mogły zagwarantować sobie o wiele lepszą przyszłość. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad najlepszymi zajęciami dodatkowymi dla dzieci, to nauka języka angielskiego w naszej szkole stanie się znakomitym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych rodziców.